Brašna HP T7B38AA 15,6" black

černá
Max rozměry notebooku
15.6 "

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Notebook s kabelem dokumenty a doklady v jednom.
    • Krásný vzhled - jako kabelka.
    • Mám jen jednu tašku.
    • vše je moc natěsno. O malinko hlubší by se hodilo. Složený kabel zabere dost místa. Není tak plochý.
    • Příliš dlouhý popruch přes rameno. Nepoužívám.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Kvalitní, pevná dámská taška. Vypadá přesně jako na obrázku.
    • Notebook 15,6" tam nevejde. A když se ho tam podaří napěchovat, tak už tam nevleze málem ani kapesník.

Typ obalu
brašny
900 g
Barva
černá
Max rozměry notebooku
15.6 "

HP Premium Milano 15,6"

Důmyslně propracovaná taška na notebook do velikosti až 15,6" bude skvělým doplňkem vašeho klasického stylu. Povrch z texturovaného kepru, nádherné kování z leštěné mosazi a rukojeti z originální kůže doplňují elegantní vzhled. Snadno přístupná vnější kapsa, odnímatelný ramenní popruh a vyztužené dno s oddílem na složky, to vše bylo pečlivě promyšleno k dosažení výjimečného výsledku. Vyhrazená přihrádka se zesíleným polstrováním ochrání váš notebook po celý den.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Pro notebooky: 15,6"
  • Rozměry: 425 x 305 x 127 mm
  • Hmotnost: 900 g
  • Barva: černá

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Notebook s kabelem dokumenty a doklady v jednom.
    • Krásný vzhled - jako kabelka.
    • Mám jen jednu tašku.
    • Příliš dlouhý popruch přes rameno. Nepoužívám.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Kvalitní, pevná dámská taška. Vypadá přesně jako na obrázku.

• taška je elegantní
    • zpracování kvalitní
    • oranžový vnitřní prostor přehledně členěný - tři velké kapsy (prostřední na notebook), jedna postranní má dvě větší podkapsy, druhá postranní kapsičky na psací potřeby, mobil a diář, jedna menší kapsa na zip je ještě zvenku
    • pevné dno
    • spojuje přednosti kabelky s taškou na notebook
    • povrch s výjimkou uší textilní, dobře omyvatelný
    • cena mně připadá rozumná
    • v podstatě jsem na žádné nepřišla
    • trochu mne mrzí, že nebyla možnost výběru barvy kovových ozdob (preferovala bych stříbrný odstín)
    • jediné, z čeho mám trochu obavu, je, jak dlouho vydrží (hp záruka 1 rok)

Před zahraniční cestou jsem hledala tašku na notebook, která by vypadala jinak, než brašny obvykle vypadají, nepůsobila v rukou ženy jak pěst na oko a spojila nutnost přenášet notebook s nutností nosit kabelku. Bála jsem se, že nic takového na svůj poměrně velký notebook nenajdu (acer 15, 6 palců). Ale tato kabela mě mile překvapila, splnila má očekávání, jak co do vzhledu, tak co do vnitřních rozměrů (druhou variantou byla dámská samsonite, ale její vnitřní rozměry prostoru pro notebook byly o centimetr menší než jsem potřebovala). Hodí se pro každou příležitost, jediné, čeho se obávám, je výdrž, i když zpracování na mne zatím působí kvalitně. Jsem moc ráda, že jsem ji sehnala.