Brašna Attack 10322 14,1" white

Barva
Bílá

• , zakoupeno v ITAGE, spol. s r.o.

• Vzhled,cena

Brašnu jsem objednávala jen proto,aby se mi doma noťas neválel jen tak.Používáme ho jen zřídka a proto jsem nechtěla nic drahého.Když jsem si brašnu vyzvedla,byla jsem moc mile překvapená.V tomto případě HODNĚ MUZIKY ZA MÁLO PENĚZ!! Opravdu krásná,kvalitní taška za minimum peněz :O

Barva
Bílá

Speciální pouzdro, které ochrání notebook před drobným poškozením a škrábanci. Materiál: Polyester. Výrobek čistěte vlhkým hadříkem. Vnitřní rozměry (mm):340 x 250 x 40

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ITAGE, spol. s r.o.

• Vzhled,cena