Batoh Wenger 600637 17" Black

Švýcarská kvalita záruka 3 roky!!! Product Description 17" MacBook Pro Backpack Product Category Business Backpacks Article Number 600637 EAN Code 7613329007952 Product...
2 223 Kč
Garantovaný nákup z CZC.cz

Do 3 dnů • 1 varianta109 Kč100 % • 1 191 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč91 % • 1 114 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč85 % • 6 716 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 121 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma97 % • 52 909 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 294 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka69 Kč98 % • 96 925 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 080 recenzíDalší informace

1500 g
Barva
černá

• , zakoupeno v Electro World

• batoh je silné tkaniny a je opravdu bytelný.
    • NTB a dokumenty jsou díky konstrukci velmi dobře chráněné
    • dobrá ergonomie
    • spousta oddělených přihrádek

Jde o bytelný výrobek se silným okem pro úchop a dobrou ergonomií.Nechybí množství oddělených přepážek.
    Kvalitní zipy.

• , zakoupeno v Alza.cz

• kvalitní zpracování
    • nemá nevýhodu
  • , zakoupeno v CZC.cz

Pan Nemec jsem z batohem velice spokojen.

Typ obalu
batohy
1500 g
Barva
černá

Švýcarská kvalita záruka 3 roky!!!

Product Description 17" MacBook Pro Backpack

Color black

Material polyester

Carton Quantity 3 pieces

Key Benefits

Air-flow back padding allows for continuous air circulation to keep the wearer cool

Shock-absorbing shoulder straps dissipate the weight from your shoulders to ensure a comfortable carrying experience

Reinforced ergonomic grab handle

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Electro World

• batoh je silné tkaniny a je opravdu bytelný.
    • NTB a dokumenty jsou díky konstrukci velmi dobře chráněné
    • dobrá ergonomie
    • spousta oddělených přihrádek

Kvalitní zipy.

• , zakoupeno v Alza.cz

• kvalitní zpracování
    • nemá nevýhodu
  • , zakoupeno v CZC.cz

Pan Nemec jsem z batohem velice spokojen.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Electro World

• prestižní design a skvělé užitné vlastnosti

• Velký prostor na příslušenství
    • Využitelný i jako cestovní
    • Přehledné členění přihrádek
    • Dobrý materiál i zpracování
    • Vynikající poměr kvalita - cena
    • Nemá žádný spojovací popruh
    • Uvítala bych informaci o nosnosti

Dobrý batoh pro jakékoliv použití. Je tak velký, že na zádech dobře sedí až od výšky cca 170 cm, ale s tím je potřeba počítat, pokud má sloužit pro velký NTB. Pro mě skvělá volba.

• , zakoupeno v K24.cz

Praktický

• , zakoupeno v K24.cz

• Kvalita Zpracování
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Dlouho jsem hledal vhodný větší business batoh na služební cesty, procházel stovky recenzí a jako nejlepší poměr cena/výkon mi z toho vyšly batohy SwissGear, které většina uživatelů hodnotí jako velmi trvanlivé. Po bohatých zkušenostech s různými batohy a jejich kvalitou jsem to zkusil. Batoh jsem našel za velmi dobrou cenu (o 16% nižší než nejbližší jiný prodejce) na Lidl-shopu s tříletou zárukou a zaručený originál, což je velký problém eBaye i Amazonu a jiných eshopů. "Originálů" z eBaye už se mi doma pár vystřídalo - na pohled byly hezké a praktické, inzerát dokonce hlásal, že jde o origoš, ale trvanlivost hrozná, zvlášť zipy, materiál batohu a šití.

K trvanlivosti se nemohu zatím vyjádřit, ale proti mnoha jiným batohům, které jsem měl a mám, působí opravdu kvalitně, zipy chodí velmi dobře, batoh umí stát, nepadá na hubu ani na záda, ani prázdný ani plný.

Velikost a rozložení mi vyhovuje - chtěl jsem větší batoh, protože do něj chci naskládat víc věcí, než jenom notebook a pár papírů. Obecně batohy Wenger mají trošku problém s tím, že jsou mnohdy příliš komplikovaně členěné na mnoho kapes a kapsiček, což mi nevyhovuje, ale tento je členěný tak akorát.

Na pohled je hezký, celkem konzervativní, viděl jsem hezčí batohy od Samsonite a Victorinox, ale jejich cena byla o míle jinde a recenze uživatelů nebyly až tak příznivé.

Trochu nerozumím označení Apple u tohoto batohu, které se někde objevuje, ale zřejmě jenom využili další známou značku. Nic speciálního pro Apple jsem na něm nenašel, zřejmě jde jenom o rozměr, že se do něj vleze 17" Mac. Stejně jako stovky jiných nbooků.

• mnoho kapes

docela dost velký