Batoh Dicota N14518N 15,4''/17'' black

batohy
1200 g
Barva
Černá

• , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• Veliká spokojenost, kvalitní produkt

batohy
1200 g
Barva
Černá

Prostorný batoh na 15-17,3" notebook s dostatkem úložného prostoru.

Batoh BacPac Mission XL byl vyvinut firmou DICOTA jako velmi moderní a pohodlný batoh na notebook ve sportovním designu. Je vhodný pro notebook do velikosti úhlopříčky 17,3" a nabízí dostatek místa na dokumenty.

Pro ochranu notebooku najdete v batohu efektivní pěnové polstrování, které spolehlivě ochrání Váš notebook. Polstrovaná kapsa je ještě přepásána popruhem pro udržení notebooku na správném místě. Hlavní část batohu je též vhodná pro dokumenty a další mobilní příslušenství. Pro drobné vybavení, jako je mobil, tužky či vizitky, slouží dobře dostupné a provedené kapsy.

Batoh má i samostatnou uzamykatelnou část pro vaše osobní doklady či cenné věci a pro kabely a napájecí zdroj je uzpůsobena přední kapsa. BacPac Mission XL má také speciální nepromokavou kapsu pro MP3/CD přehrávač nebo iPod. Batoh je vyroben z nepromokavého a pevného materiálu, který dobře ochání vaše vybavení proti nepřízni počasí. Ergonomicky tvarované ramenní popruhy, prodyšné polstrování na záda a zapínací popruhy přes hruď a boky zaručí pohodlné cestování.

BacPac Mission XL je vyroben z pevného a nepromokavého nylonu. Bezpečnost pak zajistí odrazová deska na přední části, která je dobře viditelná v mlze anebo ve tmě.

• pohodlný batoh na notebook
  • moderní a sportovní vzhled
  • prostorný a pohodlný prostorný oddíl na 17" notebook
  • pásek na uchycení k notebooku
  • prostor pro dokumenty
  • plocha s kapsami pro drobné příslušenství
  • vestavěná kapsa na zip na doklady
  • přední kapsa pro kabely a zdroj
  • speciálně upravená kapsa pro MP3/ CD přehrávač nebo iPod
  • reflexní materiál na přední části batohu
  • ergonomicky tvarované ramenní popruhy
  • prodyšné polstrování na záda a zapínací popruhy přes hruď a boky

Materiál nylon Rozměry 52 x 38 x 15 cm Pro notebooky do 40 x 30 x 5 cm Hmotnost 1,2 kg

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• Veliká spokojenost, kvalitní produkt

• materiál
    • stálost
    • odolnost
    • nepromokavý

Po cca 13letech jsem zakoupil druhý totožný produkt

• pohodlný batoh a hlavně větší, takže pojme hodně věcí

• kvalitni material, odolny
    • na predni kapsicce mi asi po roce a pul odesel zip, prechozi batoh jsem pouzival snad 5 let

kvalitni batoh,

• lehký
    • i po 10 letech v původní kondici
    • i po 10 letech vypadá moderně

Pro mě je velkým překvapením, že tento batoh, který jsem si koupil ke svému prvnímu notebooku před 10 lety je stále v prodeji. To jen potvrzuje jeho kvalitu. Dodnes ho používám denně, na jeho vzhledu se to příliš neprojevilo. Jediné, co se asi po 8 letech stalo bylo, že horní madlo je uvnitř z nějakého druhu gumy či podobného materiálu a po tolika letech jednoduše jádro popraskalo. Na funkci to nemělo vliv, ale mě se to madlo nikdy nelíbilo, proto jsem ho odřezal tak, že ani není poznat, že batoh kdy madlo měl.

Batoh už mám 6 let a velká spokojenost. Prostorný a u notebooku 15,6" zbyde nad notebookem místo pro jakékoliv věci (oblečení,...). Jelikož jsem batoh začal používat poslední rok pracovně tak špína některá jde těžko odstranit popravdě se drží jak kliště. Začíná se trhat nahoře u poutka a zip začíná blbnout. Rozhodně, ale i tak doporučuju !!!

• Vzhled
    • Pohodlný na nošení
    • Začne se trhat nahoře u zipu, je-li více namáhám

Měl jsem tento batoh, začal se trhat nahoře u zipů.
    Přešel jsem ke Case Logic CL-RBP217 17,3", ten si nemůžu vynachválit. Je bytelný, trvanlivý, praktický, lépe se nosí.

Míval jsem "předchůdce" tohoto batohu. A jelikož jsem s ním byl vysoce spokojen (5 let každodenního nošení a odstavil jsem jej kvůli zipu) koupil jsem si tento. Bohužel z tohoto batohu jsem zklamán... Já sice věřím, že batoh mi bude sloužit dlouho, ale problém spočívá v tom, že batoh nelze položit na zem aniž by nespadl (je prostě špatně navrhnuta spodní část batohu - při položení, je batoh nakřivo!!!). Pokud se batoh položí na zem, vždy se převrhne. Je to o to nemilejší situace, když máte v přední kapse drobné věci - flash disk, propisky atd. - a kapsu nemáte zapnutou... Pak pouze sbíráte věci ze země... Další nemilá situace nastává, pokud máte v předních kapsách něco křehkého a batoh se obulí na tyto věci celou svou vahou... :-( Pokud je batoh na zádech, je to supr, jak mile jej sundáte na zem, tak hrůza...

Můj názor:
    Kapsy: - nelíbí se mi rozdělení hlavního prostoru na dvě části, jelikož se pak do batohu nedá dát nic velkého, ale na druhou stranu máte díky tomu lepší uspořádání, pokud máte více věcí...
    - možná chybí mi boční síťky, ale to je podle mě síla zvyku.
    - je fajn že je v batohu dostatek malých kapsiček uvnitř

Nošení - sedí na zádech opravdu dobře, ale nemohu posoudit větrání zad, jelikož jsem si jej koupil v zimě.

Batoh doporučit nemůžu z důvodu uvedeného výše. Bohužel jsem poznal, že mi taky záleží na tom, jak se chová batoh, když jej na zádech zrovna nemám...

• , zakoupeno v KASA.cz

• Používání 5 let denně bez problémů