Batoh Case Logic CL-BPEP115K 15,6" black

chybí mi prsní popruh

• Hodně kapes
    • Celkový vzhled
    • Dílenské zpracování

Case logic mám za dobrou značku, uvidím, čas ukáže jak dlouho vydrží. Mám ho teprve týden a drží :-) Zipy fungují bez problému. Spousty úložného prostoru i na drobné věci, jen si zapamatovat kam jsem co dal... :-)Vzhledově je moc hezký, není to nehezká krabice na zádech. Vůbec bych se nebál dát notebok do batohu, poctivé polstrování by mělo bezpečně ochránit i před menšími ,,kopanci".

• , zakoupeno v CZC.cz

• Je to můj druhý batoh stejné značky. Starý slouží dodnes v četně zipů a to je cca 6 let.

Typ obalu
batohy
900 g
Barva
Černá

Ať již vyrazíte na každodenní cestu do zaměstnání nebo na jednodenní výlet s přenocováním, tento batoh se zaměřením na pohodlí a funkčnost s citem pro techniku vám bude krýt záda. Outdoorem-inspirovaný vzhled společně s praktickými prvky pro každodenní využití osloví novou generaci lidí pracujících v kancelářích.

• Samostatný oddíl pro 15,6“ notebook a samostatná kapsa v hlavním oddílu pro 10“ tablet nebo iPad*
  • Rychle přístupná horní kapsa na zip pro pohodlné uložení brýlí nebo mobilního telefonu.
  • Dvojité zádové bederní polstrování slouží jako „pašerácká“ kapsa na cenné drobnosti.
  • Do prostorného hlavního oddílu se vejde veškerá každodenní výbava až po šaty na převlečení.
  • Přední kapsa obsahuje organizér pro přehledné uspořádání drobného každodenního příslušenství.
  • Nenápadná a přitom rychle přístupná přední kapsa jako stvořená pro jízdenku, papírové kapesníky, balíček žvýkaček apod.
  • Jistící popruh na zádech batohu lze snadno převléci přes teleskopické madlo pojízdného cestovního kufru.
  • Síťovaná boční kapsa je dostatečně velká, aby se do ní vešla láhev s vodou. Do druhé boční kapsy tentokráte na zip můžete umístit svůj MP3 přehrávač a kabel od sluchátek protáhnout bez obav ven.
  • Dva robustní přípojné body pro připevnění karabin.
  • Dvě ucha, horní a spodní výrazně usnadňují manipulaci s batohem zejména při ukládání do zavazadlového prostoru nad hlavou.
  • Barva: černá

• , zakoupeno v CZC.cz

• pekne provedeni
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Dobře členěný.
    • Sám nestojí, velká kapsa na notebook bez možnosti fixace notebooku, nepohodlné horní ucho.

Dobrý batoh, poměrně vysoký, ale prostorný.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Množství kapes, kvalitní pevné provedení, praktické uspořádání, cena

Bál jsem se, že po mém starém batohu, který jsem si velmi oblíbil (stejná značka) už nenajdu nic podobného, ale tento mě opravdu mile překvapil

• , zakoupeno v KASA.cz

• Dobře udělaný, hodně prostoru
    • Zatím jsem na nic nepřišel

Vybral jsem ho, protože nový batoh potřebuji a Vaše nabídka mě zaujala.
    Zatím má batoh krátce - nemůžu popsat přesně odpovědi na níže uvedené otázky.

• , zakoupeno v Alza.cz

• lehký
    • prostorný
    • dobrá ochrana notebooku
    • očekávám, že se popruhy brzy utrhnou

Batoh je velký a lehký, poskytuje dostatečnou ochranu notebooku. Popruhy nejsou nic moc, ale jinak jsem s ním spokojen a doporučuji ho.

• , zakoupeno v EURONICS

• Velký pevný batoh s velkým množstvím přihrádek a prostoru. Vejdou se mi do něj 2 notebooky 15,6"+14", nabíječky, svačina:o) a další komponenty. Je i pohodlný na nošení.
    • Zatím nic.

• , zakoupeno v KASA.cz